Izlaist


Academica.lv vietnes privātuma politika

Vietnes uzturētājs un pārzinis (LŪ Studentu korporācija “Fraternitas Academica”) aizsargā un rūpējas par tavu privātumu un personas datu aizsardzību, apņemas ievērot tavas tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot Fizisko personu datu aizsardzības likumu, EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULU (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un citus normatīvos aktus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

Šī privātuma politika sniedz informāciju par to, kā vietnes uzturētājs apstrādā personas datus, kad tu izmanto vietni academica.lv.

Izmantojot sniegtos pakalpojumus vai kļūstot par reģistrētu lietotāju, tu piekrīti, ka jebkuru sniegto informāciju apstrādā un uzglabā atbilstoši šai privātuma politikai.

DATU APSTRĀDES MĒRĶIS

Datu apstrāde nodrošina informatīvos un mācību pakalpojumus “Fraternitas Academica” biedriem un kanidātiem.

IDENTIFICĒJĀMĀS INFORMĀCIJAS PIELIETOŠANA

Vietnes uzturētājs var izmantot ievadītos personas datus, lai:

  • Nodrošinātu tavam lietotājam iespēju izmantot vietnes pieejamos pakalpojumus;
  • Novērtētu vietnes, produktu un pakalpojumu izmantošanu, un lai saprastu pārlūkošanas paradumus;
  • Nosūtītu tev e-pastu par jaunumiem vienē vai jaunumiem, kuru saņemšanai esi pieteicies;
  • Atbildētu uz taviem informācijas pieprasījumiem;
  • Novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus un/vai pārbaudītu tavu identitāti.

SĪKDATNES

Mēs izmantojam arī trešās puses sīkdatnes, bez kurām nevar nodrošināt tev tādus apstākļus, kādi nepieciešami, lai mūsu vietnē varētu izmantot trešās puses funkcionālās iespējas. Ikreiz, kad tu skaties šo vietni, uzturētāju serveri reģistrēs tavu interneta protokola (IP) adresi, pārlūkprogrammas veidu, valodas iestatījumu, operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) un datuma/ laika zīmogu. Šo informāciju vietnes uzturētājs izmantos tikai, lai nodrošinātu drošu un ērtu vietnes darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par vietnes apmeklētāja darbībām vietnē un analizētu apmeklētāju vietnes lietošanas pieredzi.

Iepriekš minētajam mērķim vietne izmanto ASV kompānijas Google tīmekļa analīzes rīkus, tāpēc sīkdatņu informācija (ieskaitot tavu IP adresi) nonāk serverī ASV, kur tā glabājas.

Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai vietnes darbībai iesakām sīkdatnes saglabāt. Ja tomēr vēllies tās noraidīt, to var izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus. Šīs sīkdatnes identificē tikai ierīci, bet neizpauž tavu identitāti. Sīkdatnēs uzglabā tikai to informāciju, kuru nav iespējams atsevišķi identificēt. Sīkdatnes tavā ierīcē glabāsies, kamēr beigsies to darīguma termiņš vai kamēr tās izdzēsīs lietotājs. Ja nevēlies, ka mēs lietojam sīkdatnes, šo funkciju vari jebkurā laikā izslēgt savā tīmekļa pārlūkprogrammā.

Ja negribi, ka tavās ierīcēs izmanto sīkdatnes, tu vari mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērs uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumus katrai pārlūkprogrammai jāmainā atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties. Tomēr ņem vērā, ka gadījumā, ja atteiksies vai izslēgsi sīkdatnes, dažas vietņu funkcijas var nedarboties vai darboties ar kļūdām. Turklāt sīkdatņu vai to kategorijas izslēgšana neizdzēš tās no pārlūkprogrammas – tas jāveic pašam savā pārlūkprogrammā.

Vietnes uzturētājs neievāks citu informāciju, kuru apvienojot ar iepriekš norādīto informāciju, vietnes apmeklētājs tiktu vai varētu tikt identificēts, izņemot šajā privātuma politikā norādītos gadījumus.

SAITES UZ TREŠO PERSONU TĪMEKĻA VIETNĒM UN ATSAUCES

Tīmekļvietne var saturēt saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm, kam ir savas privātuma, kā arī datu vākšanas, izmantošanas un izpaušanas politikas. Lūdzu, pirms lietošanas iepazīsties ar to noteikumiem un privātuma politikām. Vietnes uzturētājs neatbild par to privātuma ievērošanas praksi, sniegto pakalpojumu pieejamību vai uzticamību, vai par to satura precizitāti vai pilnīgumu.

INFORMĀCIJAS IZPAUŠANA

Tavu informāciju neizpaudīs trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad vietnes uzturētājs būs saņēmis skaidri izteiktu tavu piekrišanu vai arī informāciju pieprasīs varas pārstāvji pēc likuma noteiktā veidā.

INFORMĀCIJAS LABOŠANA / ATJAUNINĀŠANA

Ja tu gribi pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlies aizliegt to pārvaldīt, sazinies ar mums, izmantojot vietnē academica.lv norādīto kontaktinformāciju.

DROŠĪBA

Vietnes uzturētājs cenšas nodrošināt tavu personas datu aizsardzību, tāpēc šī vietne ir aizsargāta ar atbilstošiem līdzekļiem, kas paredzēti tādas informācijas, kuru nevaram kontrolēt, aizsardzībai pret pazaudēšanu, ļaunprātību vai izmainīšanu. Kaut arī mēs īstenojam drošības pasākumus konfidenciālas informācijas aizsarzībai un gādājam par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.

IZMAIŅAS PRIVĀTUMA POLITIKĀ

Šī privātuma politika var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta vietnē academica.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.